Kaip greitas kreditas gali iš esmės atnaujinti pabodusį namų interjerą?

Nemaža dalis iš mūsų vis dar gyvena ala močiutės stiliaus butuose: tarybinius laikus menantys baldai (būtina paminėti ir iš lovos styrančią ir vis įdurti besikėsiančią spyruoklę), neaiškios spalvos kilimai, senoviniai šviestuvai, nublukę tapetai, tragiškos vonios plytelės…Vardinti gana, nes ir taip toks niūrus vaizdelis kasdien akis bado…Trūko kantrybė? Norite permainų? Bet išeities, atrodo, nėra: palikimo iš turtingos tetos nenusimato, iš atlyginimo taupotės, bet iki reikiamos sumos dar toli…O ar pagalvojote, jog jums padėti gali šiandien taip populiarus greitas kreditas?

Ne, jokia greitųjų kreditų bendrovė nenusprendė pabūti altruistiška ir vienam laimingąjam nepadovanojo nemokamo būsto remonto. Tačiau pastarosios teikia gana palankias sąlygas pasiskolinti reikiamą pinigų sumą – nuo kelių šimtų iki net 10 tūkstančių litų (priklausomai nuo konkrečios bendrovės). Jei norite gauti paskolą, turite turėti stabilias, reikiamo dydžio pajamas ir būti pilnametis. Taip pat svarbu ir jūsų kredito istorijos “skaidrumas”: faktų, jog kažkada vengėte atiduoti anksčiau pasiimtą paskolą ar vilkinote sumokėti mobiliojo ryšio sąskaitas nebuvimas. Tai gali būti priežastis, kodėl jums “neduoda” (kaip sakoma vienoje iš šiuo metu populiarių televizijos reklamų), duoda mažesnę sumą nei pageidaujama arba nustato aukštesnes palūkanas. Pasiimtos paskolos grąžinimo terminas taip par lankstus – nuo kelių mėnesių iki poros metų. Galite pasirinkti, ar mokėsite didesnę įmoką trumpesnį laikotarpį, ar mažesnę, bet ilgiau. Jei dėl kažkokių aplinkybių atsiranda atliekamų pinigų, galima paskolą grąžinti anksčiau laiko.

Kapitaliniam buto remontui prireikia dešimttūkstantinių sumų. Mūsų minėtu atveju kalba eina apie kosmetinį remontą bei tam tikras interjero detalių (baldų, aksesuarų) permainas. Čia sumos kur kas “padoresnės” – tokias tikrai gali suteikti greitųjų kreditų bendrovė. Idealu, jei pirkti  reikia tik medžiagas, o darbų atlikimui užtenka savų gebėjimų. Apie privataus dizainerio samdymą taip pat nereikėtų fantazuoti – patarimų pilna ir internete, ir spaudoje. Šiuo atveju greitas kreditas gali būti laikomas tam tikra taupymo forma. Įprastai, mesdami pinigus į taupyklę, kaupiame didesnę sumą ateičiai. Pasiėmę paskolą, pinigus gauname iš karto ir vėliau po truputį juos atidavinėjame. Nėra taip blogai, ar ne?

Taigi, savo rankose turite tam tikrą sumą pinigų. Šioje vietoj reikėtų akcentuoti du esminius dalykus:

  • Nešvaistykite gautų pinigų kitiems tikslams nei planavote – nesvarbu, ar tai būtų interjero pertvarkos kaip šiuo atveju, ar kokios kitos reikmės tenkinimas. Greitas kreditas privalo būti orientuotas į konkretų tikslą. Šiaip sau skolintis negalima.
  • Patogiai įsitaisę ant naujos sofos ir žiūrėdami ką tik įsigytą televizorių, nepamirškite savo prisiimtos pareigos laiku grąžinti kreditą. Priešingu atveju gyvenimas jums gali gerokai apkarsti. Punktualumas ir atsakomybė padės to išvengti.

Parašykite komentarą