Reikalingos durys Vilniuje už prieinamą kainą? Patarsime!

Bet koks prisilietimas prie interjero dažniausiai yra suplanuotas iš anksto bei  ilgalaikis (aišku, nekalbant apie tokias smulkmenas kaip vinies įkalimas į sieną naujam paveikslui). Šiandien jūsų galvoje sukasi klausimas, kur parduodamos durys Vilniuje yra geros, bet prieinamą kainą? Neskubėkite priimti sprendimo, neišgvildenę šios temos detaliau.

Be abejonės, kaip ir visi pirkiniai, taip ir šis remiasi į finansinę žmogaus padėtį. Tačiau tai jokiu būdu nereiškia, jog minimalias pajamas gaunantieji turi pasitenkinti pačių iš lentų sukaltomis durimis. Gal šiek tiek per drastiškas pavyzdys, bet mintį, manau, supratote. Šiuo atveju siūlyčiau rinktis tarp dviejų galimybių. Viena iš jų – šioks toks pagudravimas ir pasinaudojimas optine apgaule. Pavyzdys. Medinės durys  – klasikinis, prie dažno interjero derantis variantas. Tačiau pasidomėjus, kiek kainuoja iš kokybiškos natūralios medienos (pavyzdžiui uosinės ar ąžuolinės) pagamintos durys, gali atrodyti, jog tai pasmerkta likti neišsipildžiusia svajone. Negana to, nors šis pirkinys ir yra ilgaamžis, tačiau galimos deformacijos dėl drėgmės. Jei jus vilioja būtent mediena, galite rinktis iš pigesnių sūlomų alternatyvų – spygliuočių  medienos, faneruotas ar laminuotas durys. Pastarasis  tarnauja trumpiau, yra stebėtinai pigus, bet dėl modelių gausos galima rasti identišką natūraliai medienos tekstūrai. Tiesa, jei ieškote lauko durų, šis variantas dėl tvirtumo trūkumo nėra rekomenduojamas. Antrasis variantas: jei, kaip sakoma liaudyje, dar šunys pro durų plyšius nevaikšto, ir galite palaukti – taupykite rimtesniam pirkiniui. Ypač kalbant apie laukines duris, kurios privalo būti atsparios ne tik neigiamiems gamtos  veiksniams, bet ir suteikti patikimą apsaugą nuo galimų įsibrovėlių, sulaikyti šilumą viduje ir panašiai. Rekomenduojama pasidomėti šarvo durimis, durimis su stiklo paketu. Nepulkite gundytis plastikinėmis durimis – pastarosios yra tinkamos balkonams, bet, dėl jautrumo temperatūros pokyčiams, nepatariamos naudoti lauke. Pravartu prisiminti, jog šykštus moka du kartus.

Kokybiškos bei visus jūsų poreikius atitinkančios durys Vilniuje gali būti „sumedžiotos ir akcijų dėka. Kadangi tai nesezoninė, bet visus metus reikalinga prekė, nėra aišku, kada pasipils nuolaidų „lietus“. Reikia pačiam nuolat domėtis. Gera naujiena, jog šiandien nebūtina keliauti iš parduotuvės į parduotuvę bei lyginti kainas – nors Vilnius ne koks Niujorkas, bet ir tokios „apžvalginės“ kelionės atima laiko. Didelės dalis pardavėjų turimą savo durų asortimentą patalpina internete – potencialiam pirkėjui tai iš tiesų patogu. Negana to, visi pardavėjai pasiruošę atsakyti į jūs dominančius klausimus bei padėti priimti geriausią sprendimą.

Konkrečių koordinačių, kur durys Vilniuje pačios pačiausios, negavote. Tačiau tikime, jog įsidėmėsite šiuos patarimus: skirkite, kada pigesnė prekė nėra blogai, o kada kokybės vardan geriau investuoti daugiau.  Taip pat netingėkite paieškoti, kuris pardavėjas siūlo palankiausią kainą.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.