Spintos stumdomomis durimis skirtingose erdvėse

Jei norite namuose sukurti išskirtinį interjerą ir pasirūpinti baldų funkcionalumu – Jums pravers modernios namų interjero idėjos. Vienas tokių sprendimų, palengvinančių buitį ir suteikiančių stiliaus namams – spintos stumdomomis durimis. Iš pradžių tai buvo tik drabužių spintos miegamiesiems, tačiau šiandien šį baldą jau galima panaudoti įvairiose skirtingose namų erdvėse.

Virtuvės zona

Jei manote, jog apie virtuvės baldus jau žinote viską, palūkėkite, kol papasakosime, kaip čia gali pasitarnauti stumdomos durys. Virtuvėje toks mechanizmas ypač patogus, nes čia nuolat reikia darinėti dureles ir stalčius, kuriuose sudėti maisto produktai, puodai ar įrankiai. Todėl nedidelės dailios spintos stumdomomis durimis virtuvėje yra puiki mintis. Jums nereikia su jėga traukti durų, jaudintis, ar su laiku spintelių durelės nepakryps žemyn, nes slankiojančių durų mechanizmui tai negresia. Lengvai ir paprastai atsidarysite ir užsidarysite dureles bet kokią akimirką kažko prireikus ruošiant maistą.

Prieškambario zona

Dar viena kiek netradicinė vieta, kurioje puikiai tinka spintos stumdomomis durimis – prieškambaris. Čia dažniausiai yra ta namų patalpa, kur ypač norisi daugiau erdvės ir kuo mažiau daiktų. Todėl slankiojančiomis durimis spinta čia gali tapti geriausiu pagalbininku.  Į ją be vargo susikrausite visus prieškambaryje esančius daiktus, o pati spinta galės būti sumontuota į sienos nišą ar kampą, taip ne tik bus nepastebima, bet ir užims mažiau vietos. Be to, prieškambaryje gali puikiai derėti net ir stiklinėmis slankiojančiomis durimis įrengta sekcija su apšvietimu. Jei Jūsų namai modernistinio stiliaus – toks pasirinkimas kaip tik Jums. Netradiciškas baldas suteiks namams subtilumo, elegancijos ir šiek tiek magiško polėkio.

Vaikų kambario zona

Dar vienas būdas efektyviai panaudoti spintą su slankiojančiomis durimis – tai vaikų kambario zona. Tėveliai vis dažniau renkasi būtent tokias spintas ir spinteles savo mažiesiems. Pirmiausia šis pasirinkimas tinkamas todėl, kad slankiojančios durys gerokai lengvesnės už varstomas, todėl vaikui patogu jas darinėti. Be to, svarbiausias vaikų kambario akcentas – saugumas. Sumontavę vaikų kambariui spintą su slankiojančiomis durimis pasirūpinsite vaikų saugumu ir nebereikės guosti mažylių dėl privertų pirštų.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.