Sutarties buto nuomai šablonas išgelbės kiekvieną, turintį nekilnojamą turtą

Dažnas Lietuvoje ne tik turi būstą, kuriame gyvena pats ar su visa šeima, bet taip pat yra ir kitas, nuomai skirtas būstas. Taip yra labai patogu. Beje, nekilnojamas turtas visada laikomas gera investicija. Jeigu ir Jūs esate vienas iš čia aprašytų asmenų, tai tikriausiai susiduriate su vienokiais ar kitokiais nuomos iššūkiais. Vienas pagrindinių, dėl ko daugelis privačių asmenų, nuomojančių būstą skundžiasi, tai – sutarties buto nuomai šablonas. Bet iš karto galime nuraminti. Nieko baisaus ir jau šiandien galite pamiršti ilgus vakarus, kai tenka sukti galvą, kaip teisingai paruošti sutartį naujam nuomininkui. Nuo šiol viskas labai lankstu ir lengvai pritaikoma kiekvienam, nuomojančiam savo butą, namą ar kitą nekilnojamo turto objektą.

Taigi nuo šiandien nebeteks vargti prie sutarčių sudarymų vis naujam nuomininkui. Jau yra sukurtas sutarties buto nuomai šablonas internete už Jus. Galėsite laisvai ją naudoti nekilnojamojo turto nuomai. Patys sukursite unikalią savo poreikiams pritaikytą buto nuomos sutartį. Viskas apgalvota, kad būtų kuo paprasčiau naudoti, informacija labai aiškiai ir paprastai pateikta. Jums teliks pakeisti nuomos kainą, depozito sumą bei nuomos terminą (visai nesvarbu, ar numatę trumpalaikę – kelių dienų , o gal mėnesių, ar ilgalaikę, nuomą), taip pat nepamirškite nurodykite su fiziniu ar juridiniu asmeniu pasirašysite sutartį. Mes jau išbandėme ir patariame, dabar – Jūsų eilė.

Sudarydami tokią sutartį turite žinoti, kad nuomos sutartims paprastai notaro patvirtinimo nėra  reikalaujama. Nepamirškite, jog siekiant visapusiškos teisinės apsaugos nuomos sutartį rekomenduojama įregistruoti VĮ Registrų centras, nes visgi šis dokumentas yra tik susitarimas tarp nuomotojo ir nuomininko, bet be jokios abejonės yra teisiškai įpareigojantis jos laikytis. Jei išgirdus tokias sąlygas pradedate svarstyti, kodėl išvis reikalinga nuomos sutartis, tai visgi svarbu nepamiršti, jog šiame dokumente yra išdėstomos nuomotojo pareigos, taip pat nustatomos taisyklės bute gyvenantiems nuomininkams. Ir kas yra visų svarbiausia – tai sutarties buto nuomai šablonas padės išvengti ginčų su nuomininkais bei išspręsti iškilusias problemas. Tegul viskas būna išdėstyta juodu ant balto ir pasirašyta abiejų šalių.

Parašykite komentarą