Tentinių angarų privalumai

Ūkiui, verslui ar sandėliavimui vis dažniau pasirenkami tentiniai angarai. Šio tipo angarai turi itin daug privalumų ir net suskaičiuojama jų ženkliai daugiau nei trūkumų. Tiksliau trūkumu galima būtų laikyti tik nekokybiškus, rinkoje pasitaikančius dažnai pigesnius tentinius angarus. Šie pasižymi ne tik mažesne kaina, tačiau ir labai prastu patikimumu, todėl renkantis į tai būtina atkreipti dėmesį.

Iš esmės tentiniai angarai yra praktiškai visais atvejais pranašesni už stacionarius plieninius angarus. Visų pirma, tai aukštos kokybės tvirtos konstrukcijos gaminiai yra stabilūs ir patikimi, labai lengvai montuojami. Priklausomai nuo jų dydžio, kai kuriems montuoti užtenka tvirto pagrindo, tačiau nebūtinas betono pagrindas.

Tentiniai angarai gali būti montuojami ten, kur jiems yra vietos, o esant poreikiui nesunkiai galima jį perkelti į kitą vietą. Jų mobilumas – tai dar vienas iš itin svarbių šių angarų privalumų. Jų konstrukcija yra pakankamai lengva, todėl jos demontavimas ir sumontavimas nesukelia sunkumų. Todėl labai dažnai naudojami sandėliavimui, transporto priemonių remontui, žemės ūkio technikai bei žemės ūkio produkcijai laikyti, gyvulininkystei bei augalininkystei. 

Dar vienas iš šių angarų privalumų, lyginant su metaliniais – tai, kad jie yra laidūs šviesai, todėl dienos metu nereikalingas apšvietimas. Priešingai, nei stacionariuose angaruose, kuriuose apšvietimas reikalingas ir dienos metu. Be to, tentiniai angarai nepraleidžia drėgmės ir yra visiškai sandarūs, todėl juose galima saugiai ir patikimai laikyti šieną, grūdus ar šiaudus.

Priklausomai nuo angaro dydžio, jie gali būti su dvejais vartais arba vienais. Gali būti įvairaus dydžio bei aukščio, todėl nesudėtingai pritaikomi pagal individualius poreikius ir paskirtį. Pasinaudojant techniniais brėžiniais, kuriuose informatyviai ir išsamiai pateikta surinkimo informacija, angarą galima susirinkti savarankiškai arba surinkimo paslaugą užsakyti.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.