Mano tinklaraščiai

Noriu pristatyti savo darbus. Dažnai žmonės klausia, ką aš veikiu. Paprastai atsakymas „Rašau blogus“ jų netenkina, nes tai labai abstraktu. Noriu pristatyti savo pagrindinius blogus, su kuriais nuolatos turiu reikalų.

Lietuviškų Web 2.0 resursų tema išsisėmė, nes visus juos aprašiau. Naujų antrosios kartos žiniatinklio produktų atsiranda gana retai, tad ir tinklaraštis apmiręs, bet nuolatos atnaujinu savo sukurtus sąrašus. Jis iki šiol naudingas resursas visiems pradedantiesiems interneto verslą, nes čia randami naudingi patarimai, kur ir kaip savo blogą ar puslapį populiarinti, skleisti apie jį informaciją, gauti atgalinių nuorodų.

SEO straipsniai mane maitina, todėl tinklaraštis apie juos yra mažiausiai, ką galiu padaryti. Tiesa, renku ir SEO rašytojus po bendru stogu vienoje Facebook grupėje. Šis tinklaraštis yra orientuotas būtent į SEO tekstus. Ne bendrinius SEO patarimus, bet tik tai, kas susiję su tekstais, jų kainomis, specifika. Beje, visi raštingi žmonės turėtų šia sritimi pasidomėti, nes uždarbio galimybės yra neblogos.

Taip pat pasidomėti reikia ir pačiu tinklaraščių rašymu. Esu blogeris ir savo blogų rašymo patirtimi dalinuosi su kitais Tinklaraštyje apie blogus, arba Bloge apie tinklaraščius 🙂 Čia pradėjau rinkti tam tikrus lietuviškų blogų TOP. Užsienyje tai daroma nuolatos, o pas mus – tik pradžia.

Buityje naudoju nemažai prietaisų ir daiktų. Aprašau juos, pasidalinu savo įžvalgomis, bet labai nekritikuoju. Aprasymas.lt yra mano blogas, kuriame pristatau ir įvairius daiktus už pinigus. Jei man juos kažkas padovanoja (išbandymui), tai tada pinigų neimu, nes daiktai jau yra mano.

Po Aprasymas.lt sparneliu priglaudžiau vieną blogą, kuris kažkada susilaukė net dienraščio „Lietuvos rytas“ dėmesio – buvau cituojamas kaip… pramogų parkų specialistas. Iš tiesų, užsibrėžiau tokį tikslą – per vasarą aplankyti visus Lietuvos pramogų parkus (lipynes) ir juos aprašyti. Atsitiko vienas nenumatytas dalykas – įkaušęs nusiverčiau nuo dviejų laiptelių ir taip susitrenkiau kelį, kad sunkiai vaikščiojau visą mėnesį. Vasara baigėsi, o noras pasikarstyti – ne, tad nuotykių parkus pratęsiu aprašinėti kitais metais.

Laikraščiai cituoja mane ne vien tik apie pramogų parkus, bet ir apie kitus dalykus, kuriuos rašau. Štai neseniai žiniasklaidos dėmesio sulaukė kitas mano tinklaraštis Seku.lt. Šis tinklaraštis yra rašomas apie Lietuvos ir pasaulio interneto verslą, elektroninę komerciją, įvairius internetinius dalykus. Jis buvo nominuotas Login 2011 Asmeninių tinklaraščių kategorijoje. Tai vienintelis mano tinklaraštis, kuriam nepagailėjau pinigų ir sukūriau (profesionalus dizaineris sukūrė) unikalų logotipą.

Seniausias mano asmeninis blogas, kuriame rašau dažniausiai su darbu susijusius tekstus yra maruxz.blogas.lt. Čia talpinu įvairiausią informaciją, kuri netelpa niekur kitur, nes yra beveik į temą, o gal ir ne 🙂

Esu dviejų berniukų tėtė. Kaip jau įprasta šiuolaikiniams tėveliams, būtinai reikia turėti savo blogą, kuriame reikia papasakoti apie savo vaikučio pirmą dantį. Aš tą informaciją slėpiau gana ilgai, nes manau, kad kūdikystė turi būti apsaugota, bet dabar, kai mano vaikinai yra pilnateisiai šeimos nariai, be kurių mūsų šeimos vaizdas – nevykęs, jų išdaigas aprašinėju asmeniniame tinklaraštyje. Ten telpa ne tik vaikai, bet ir asmeniniai pastebėjimai, kelionės ir katytė 🙂

Pabodo skaityti? Na dar keli ir jau baigsiu 🙂

Verčiuosi blogų rašymu ir vertimu, taigi natūralu, kad turiu bendrinių blogų, kuriuose ir publikuoju įvairius straipsnius. Šis irgi turėtų toks tapti 🙂 Zymek.lt yra domenas, kuriame geriau būtų koks nors socialinių žymų puslapis, bet neturiu, kas tokį padaro. Dabar jame – šiek tiek straipsnių. Kitas panašus tinklaraštis, iš kurio išsirutuliojo jau mano paminėtas blogas apie tinklaraščius, yra Write.lt/maruxz. Jame taip pat publikuoju straipsnius apie kitus projektus, nes savo dar neturiu paleidęs. Tikėsimės, kitais metais galėsiu pasigirti ir savais.

Čia išvadrinti tik 10 blogų, su kuriais dirbu. Jų yra daugiau, nes rašau kai kuriuos klientams. Keletą blogų esu apleidęs ir laukiu geresnių laikų.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.