Vaikų sveikata ir vanduo. Vandens filtrai ir jų naudos

 

                      Vaikai, kitaip nei suaugę augdami augina ir savo imunitetą, todėl ir jų mityba skiriasi nuo suaugusiųjų. Taigi, ir vanduo kurį geria vaikai turi būti užtikrintai saugus gerti. Suaugę formuoja vaikų įpročius nuo mažens: kiek reikia gerti vandens, kad kūno neištiktų dehidratacija, kad netrūktų energijos ir reikiamų elementų sklandžiam organizmo vystymuisi. Švarus vanduo taip pat gelbėja ir nuo įvairių ne tik skrandžio, bet odos išsausėjimo sukeliamų ligų, alergijų.

Kaip užtikrinti, kad vaikai gertų vandenį?

Kadangi vaikai kopijuoja tėvus, tai pirmiausia suaugę turi rodyti tinkamą pavyzdį ir diegti būtinybę gerti vandenį. Nors sveikatos specialistai vis dar ginčijasi, kiek iš tikro reikia gerti vandens, vieno bendro visiems tinkamo atsakymo nėra. Jei dvejojate, kiek iš tikro turi gerti jūsų vaikas vandens, pirmiausia įvertinkite jo mitybą, nes su ja irgi gaunama vandens (vaisiai, daržovės), bet žinoma, ir pasikonsultuokite su gydytoju. Taip pat, jei vaikas atsisako gerti vandenį namuose, gal visgi jis iš tiesų turi pašalinių skonių, kvapų, kurie sukelia atstumiantį poveikį.

Kitas svarbus aspektas užtikrinant vaikų įprotį, vanduo turi būti ir lengvai namie pasiekiamas bei saugus vartoti. Saugus vartoti – tai turite būti tikri, kad vanduo, kurį geriate ir, kuriuo prausiatės bei prausiate savo vaikus yra švarus ir neturi pašalinių kvapų, skonio bei spalvos. Ir nors Lietuvos geriamas vanduo laikomas, kaip vienas geriausių, tačiau auganti vandens filtrų paklausa rodo, kad dėl įvairių taršos, ūkinių bei ekonominių veiklų, vandens kokybė gali pakisti.

Vandens filtrai, konsultacijos ir vandens tyrimai – AquaFilter.lt

Vandens filtrai – mažiau rūpesčių

Apie vandens kokybės pokyčius įprastai praneša regiono vandenų tvarkytojai, bet neretai tik tuomet, kai patys gyventojai šią problemą ima viešinti. Tačiau net ir gyventojai gali nepastebėti vandens kokybės pokyčių, nes jie gali būti nežymūs arba mums įprasti: kalkės, nežymus kvapo pokytis, spalva.

Šis, atrodo, įprastas, būtinas, kasdienis dalykas, kaip vanduo, turi būti nekvestionuojamai kokybiškas ir dėl jo tinkamumo vartoti klausimų neturėtų kelti nei vienas gyventojas, todėl vandens filtrai čia tampa būtina įranga namams. Nesvarbu, ar namas, butas yra nauji, ar senesni, vandens filtrų specialistai parinks ir užtikrins patogų geriamo vandens naudojimą namuose tiek vaikams, tiek suaugusiems.

Įsirengę vandens filtrus namuose būsite tikri, kad jūsų vaikai geria kokybišką vandenį, išvengsite įvairių susirgimų, vaikai bus geros nuotaikos ir energingi, taip pat ir auginsite gerus įpročius, kurie taps pavyzdžiu ir kitiems.

Parašykite komentarą