Virtuvės baldai ir tinkamas jų suprojektavimas

Tenka sutikti, jog virtuvė – tai vieta, kurioje dažniausiai susirenka visi šeimos nariai. Būtent todėl naujos virtuvės projektavimas nėra tas lengvas žingsnis, kurio dažniausiai tikimasi. Reikia parinkti ne tik akiai mielą sienų spalvą, bet ir baldus. Virtuves baldai privalo tarpusavyje derėti, jie turi spinduliuoti šiluma, o jų naudojimas neturi apsunkinti. Viskas turi būti savo vietoje.

Kadangi virtuvėje dažniausiai susirenka visi šeimos nariai, nenuostabu, jog naujos virtuvės išplanavimas turi būti jaukus ir mielas kiekvienam. Reikia pasirinkti tinkamą patalpos dizainą, sienų spalvą, struktūrą, grindų dangos tipą, apšvietimo sprendimą ir, žinoma, pačius baldus bei jų išdėstymą. Virtuvės baldai turi būti tinkami kiekvienam, jie turi suteikti kambariui jaukumo ir patogumo įspūdį. Jie turi būti lengvai prižiūrimi ir maloniai nuteikiantys. Svarbiausia pagalvoti apie patogumą ir praktiškumą.

Daugelis gali manyti, jog mada ir modernus baldų išdėstymas yra daug svarbiau už patogumą, tačiau virtuvėje yra kur kas labiau aktualus praktiškumas. Sunku būtų įsivaizduoti save virtuvėje, kurios išdėstymas yra asmeniškai nepriimtinas. Būtent todėl virtuves baldai turi būti išdėstyti taip, kad būtų patogu ir komfortiška. Virtuvėje baldai yra naudojami kiekvieną dieną, tad stenkitės viską suprojektuoti taip, kad įrankiai juose būtų po ranka ir nereikėtų bėgioti iš vienos vietos į kitą. Būtent todėl šiukšliadėžė dažniausiai pastatoma po kriaukle, virš jos  yra vieta indams. Tokiu pavyzdžiu galima susiprojektuoti pakankamai patogią ir modernią virtuvę sau ir savo šeimos nariams.

Kai baldų vieta suprojektuota ir visas išdėstymas jau nuspręstas, telieka pasirūpinti tik jų paviršiais. Reikia apsispręsti dėl naudojamų medžiagų, jų raštų, spalvų ir kitų subtilių detalių. Visa tai leidžia individualizuoti savo virtuvę ir padaryti ją tokią, apie kokią svajojama. Tuomet virtuvės baldai neužgoš erdvės, o virtuvėje bus malonu ne tik valgyti ar bendrauti su šeimos nariais, bet ir gaminti, poilsiauti ir net užsiimti kitokio pobūdžio veikla.

Taigi, jei norite įsirengti stilingą virtuvę, negalvokite vien apie mados tendencijas, suprojektuokite tokią virtuvę, kurioje būtu patogu, malonu ir paprasta.

Parašykite komentarą