Kiliminės dangos valymas namų sąlygomis

Kiliminės dangos valymas tai kasdieninis darbas, kuris dažniausiai atliekamas dulkių siurbliu, tačiau to ne visada pakanka. Kilimai, dėl savo struktūros ypač linkę kaupti dulkes, kiekvienuose namuose ar biuruose ore sklando daugybė bakterijų, ilgainiui jų vis daugiau nusėda ant kilimo. Dulkių siurblys pašalina tik šiukšles, plaukus ir dalį dulkių, tačiau po siurbimo kilime vis dar lieka daug nešvarumų. Kaip juos pašalinti?

Kiliminės dangos valymas cheminiu būdu

Bent du kartus per metus patikėkite savo kilimus specialioms įmonėms, kurios turi reikiamas priemones atlikti cheminį valymą. Kiliminės dangos valymas cheminiu būdu atliekama giliai juos išplaunant, tuo metu panaikinamos visos erkutės, bakterijos, įsisenėjusios dėmės, nemalonus kvapas. Po tokio valymo ne tik išnaikinamos kenksmingos bakterijos, pelėsis, bet ir kilimas įgauna pirminę spalvą, jis atrodo beveik kaip naujas.

Kiliminės dangos valymą Vilniuje galite patikėti ilgametę patirtį turinčiai valymo įmonei „EVP Projektai“, kurios darbuotojai pritaikys individualią priežiūra, atsižvelgiant į jūsų kilimo struktūrą.

Kilimų priežiūra namuose

Kilimų priežiūra namuose taip pat svarbi, nes jos metu sumažinamas dulkių kiekis, todėl namų oras tampa sveikesnis žmonėms. Be įprasto siurbimo dulkių siurbliu, retkarčiais atlikite kiliminės dangos valymą mechaniniu būdu. Kitaip tariant išneškite jį į lauką ir išdulkinkite specialiu dulkintuvu. Taip pašalinsite dulkes, kurios jau senokai užsibuvo jūsų kilimuose.

Kai namuose yra naminių gyvūnų ar žmonių alergiškų dulkėms, galbūt reikėtų įsigyti plaunamą dulkių siurblį. Kiliminės dangos valymas su šiuo siurbliu atliekamas taip: vanduo su valymo priemone užpurškiamas ant dangos, paskui nusiurbiamas kartu su visais nešvarumais, dulkių erkutėmis.

Jeigu jūsų įstaigoje ar namuose yra daug kilimų ir reikalingi kiti reguliarūs valymo darbai, už jus juos gali atlikti profesionali valymo įmonė. Įmonės darbuotojai įvairius švarinimosi darbus atlieka kiekvieną dieną, todėl jie puikiai žinos kaip prižiūrėti kilimus, baldus, įvairią grindų dangą, kitus paviršius. Pasirinkite patikimą, gerų atsiliepimų turintį partnerį, pasirašę sutartį būsite užtikrinti, kad valymo darbai visada bus atlikti laiku. Jus džiugins švara biure ar namuose.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.