Kokių įrankių reikia, jei norite tvarkingai sutvarkyti sodą?

crop women taking care about plant
Photo by Ketut Subiyanto on Pexels.com

Kalbant apie pasirengimą sodinti, auginti ir prižiūrėti savo sodą ar gėlynus šiais metais, yra keli būtini sodo reikmenys, kurie tikrai gali padėti užauginti derlių. Ir visada svarbu, kad jie būtų po ranka ir lengvai pasiekiami, nes jie taps didžiausiais pagalbininkais. Atėjus pavasariui, sodo darbai prasideda akimirksniu, dėl to sodo prekėmis reikia pasiruošti iš anksto. Taigi, kokios sodo prekės yra būtinos, jei norisi kokybiškai dirbti sode?

Pasiruošimas – paruoškite būtiniausius sodo reikmenis

Deja, kai reikia prižiūrėti savo sodą ir gėlynus, laikas yra svarbiausias. O nepasiruošimas arba, dar svarbiau, tinkamos sodinimo dirvos, papildų ar vaistų neturėjimas, kai jų labiausiai reikia, gali sukelti pavojų jūsų augalams. Nesvarbu, ar jums patinka sodininkystė su gėlėmis, žolelėmis, daržovėmis – ar mėgaujatės visomis trimis, svarbu būti pasiruošusiems. Turėdami tai omenyje, pažvelkime į būtiniausius reikmenis, kuriuos kiekvienas sodininkas turėtų pasiruošti šį pavasarį!

Kokius sodo įrankius būtina turėti kiekvienam?

Rankinė mentele yra būtina norint atlikti daugybę kasdienių sodo darbų, įskaitant mažų duobių kasimą, sodinukų persodinimą ir net piktžolių kasimą. Jei renkatės vieną pradinę sodo įrangą, ​​rinkitės su tvirtu metaliniu peiliuku ir tvirta medine rankena. Nesvarbu, ar skinate šviežią produkciją, ar pjaunate uogų krūmus, norėsite įsigyti tvirtą genėjimo žirklių rinkinį. Kad pjūvis būtų švarus, nupjaukite augalo mazgą (kur šaka susilieja su stiebu Y formos). Kai jūsų sodas subręs, galite investuoti į kirpimo mašinėlių rinkinį, skirtą 2 cm. ar platesnėms šakoms. Sodo grėbliai paprastai turi ilgą rankeną, pagamintą iš medžio su vienodais metaliniais noragais, kurie yra tvirtesni nei grėbliai, kuriuos naudotumėte nupjautai žolei surinkti. Jei dirbate kietą, apaugusią žemę, apsvarstykite galimybę grėblį pakeisti sodo kapliu, kuris yra labiau apdorojantis kraštovaizdžio formavimo įrankis, padedantis susmulkinti ir išvalyti nepaklusnias vietas bei pašalinti piktžoles.

Taigi, jei norite, kad sodas būtų tvarkingas, o dirva derlinga, būtinai įsigykite pagrindinius sodo įrankius, kurie padės atlikti būtiniausius darbus. Jei jus domina sodo prekės, užsukite sodasirnamas.lt ir išsirinkite kokybiškus sodo pagalbininkus.

Parašykite komentarą