Pastolių nuoma: kam pirkti daiktą, kurio prireiks galbūt kartą gyvenime?

Statybos – sunkus procesas. Jį atliekantiems meistrams – fiziškai varginantis, o užsakovui – kainuojantis daug nervų, kantrybės bei, savaime suprantama, pinigų. Jei būsimo objekto savininkas visus pagrindinius darbus pasiryžta užsikrauti ant savo pečių, įtemptas gyvenimo laikotarpis garantuotas. Reikia ne tik teoriškai sukurti pastato projektą, viską detaliai apmąstyti iki smulkmenų, bet ir pasinerti į statybinių medžiagų bei paslaugų, kurių nepavyks atlikti savo jėgomis, teikėjų paiešką. Jei statyboms skirtas biudžetas neriboja (bet taip būna tik itin retais atvejais), viskas kur kas paprasčiau, tačiau dažniausiai tenka įdėti nemažai pastangų, kol surandi tą “aukso viduriuką” – tobuliausią kainos bei kokybės santykio variantą. Reikia ne tik kalno cemento, stogo dangos, armatūros bei daugelio kitų statybinių medžiagų, kurie vienokiu ar kitokiu pavidalu dominuos būsimajame statinyje, būtini ir pagalbiniai įrankiai bei medžiagos, būtini darbų atlikimui. Pastoliai – vieni iš jų. Pastolių nuoma – viena iš aktualių paslaugų statybos darbų metu. Kaip minėta, pastoliai reikalingi tik laikinam darbui atlikti, tad jų pirkimas, nors ir galimas, tačiau nelabai racionalus variantas.

Kas yra pastoliai, visi puikiui žinome. Tai laikinai suręsta konstukcija (iš medienos, aliuminio ar plieno), naudojama kaip pagalbinė priemonė statybos darbų  didesniame aukštyje atlikimui. Nesvarbu, ar tai būtų naujo namo statyba, daugiabučio renovacija, o gal svarbaus miesto objekto rekonstrukcija. Pastoliai tampa darbų atlikimo aištele bei reikalingų įrankių bei medžiagų sudėjimo vieta.

Keliolika metų atgal, kai visko masiškai trūko, tokie daiktai kaip pastoliai buvo surenčiami rankomis. Patyręs meistras pasakytų, jog šis darbas nėra sudėtingas. Tačiau jį pasamdžiusiam žmogui reikėtų sumokėti už darbo priemones (savadarbiai pastoliai gaminami iš medienos), atliktą darbą, o kur dar sugaištas laikas, kuris statybos bei remonto metu yra itin vertingas. Pastolių nuoma – bene geriausias pasirinkimas tada, kai pastoliai reikalingi čia ir dabar. Už patrauklią kainą galite išsinuomoti patvarius, saugius, kokybiškus, lengvai montuojamus bei transportuojamus pastolius, o jais paisinaudojus – tiesiog grąžinti. Pastolių nuoma užsiimantys verslininkai iš siūlomų produktų asortimento padės išsirinkti tinkamiausią variantą atsižvelgiant į atliekamų darbų pobūdį, turimos laisvos teritorijos plotą ir panašiai. Jums beliks tik sutverti pastolius – o tai visai nesudėtinga –  ir, vadovaujantis visų saugos reikalavimų, imtis darbų.

Parašykite komentarą