Virtuvės baldai

Virtuvės baldai yra labai svarbi namų dalis, kuriai reikia skirti ypatingai daug dėmesio, kad vėliau netektų dėl nieko gailėtis ir galvoti, kad galėjote pasielgti kitaip, išsirinkti kitokio stiliaus, medžiagų ar net spalvos baldus.

Daugiabučiuose namuose gyvenantys žmonės dažniausiai turi susitaikyti su standartinio išplanavimo virtuvėmis (išskyrus naujos statybos namuose, kur dar galima šiek tiek laviruoti su būsto išplanavimu, o ir virtuvių dydžiai juose būna įvairūs), į kurias ne visuomet telpa norimi baldai ir visa pageidaujama buitinė technika. Tačiau standartinių virtuvių šeimininkams kiek lengviau ir pigiau, nes dauguma baldų gamintojų jau yra paruošę planus ar net pačius baldus standartinio išplanavimo virtuvėms. Jei renkatės standartinę virtuvę pasižiūrėkite ne tik tai, ar ji Jums tilps ir derės jos spalva, bet ar joje pakanka stalčių, lentynų, numatyta vieta visai Jūsų turimai technikai.

Dažniausiai neįvertinama tai, kad virtuvėje nenumatyta vieta garų surinktuvui ar indų plovimo mašinai, kartais verta iš anksto pasimatuoti, ar neteks skalbimo mašinos statyti virtuvėje, mat senos statybos butų voniose pastarosios retai kada telpa. Taigi, apie viską reikia pagalvoti iš anksto, negalima paskubėti ir įsigyti baldų anksčiau nei įvertinsite tai, kas ir kur stovės.

Neretai suklystama ir galvojant apie valgomojo stalą. Renkantis virtuvės baldus nepamąstoma, kad stalas taip pat neretai stovi būtent virtuvėje, o ne valgomajame, kuris ne visuomet numatytas. Žinoma, neretai valgomasis perkeliamas į svetainę, tačiau tuomet ši tampa nebe tokia erdvi, atrodo šiek tiek perkrauta.

Itin mažų butų ar namelių savininkams yra puiki išeitis – suvažiuojantis į virtuvės baldus stalas, kuris šiuo metu siūlomas vis dažniau ir dažniau. Tai ypač patogu nedidelėms šeimoms (2 – 3 žmonėms), kurie gyvena itin mažo ploto erdvėse. Žinoma, tai nėra itin patogus stalas, tačiau valgymui ir net pjaustymui, maisto ruošimui, jis kuo puikiausiai pasitarnauja. Apie virtuvės baldus galvojantys žmonės išskiria pagrindinį tokio modernaus sprendimo trūkumą – kainą, kuri bent jau šiai dienai gana didelė ir vien dėl tokių patogių smulkmenų virtuvės baldai gali tapti brangesni iki kelių kartų.

Savaime suprantama, kad kuo virtuvės baldai bus modernesni, geresnės kokybės ir su kuo daugiau įvairiausių privalumų, tarp kurių ne tik pasislepiantis stalas, bet ir slapti skyreliai, daugybė išvažiuojančių ar nusilenkiančių stalčiukų ir kitų talpyklų, tuo virtuvės baldai bus brangesni, tačiau nepalyginamai ir patogesni, tad renkantis vertėtų įvertinti savo finansines galimybes, norą skirti daugiau pinigų būtent savo komfortui virtuvėje didinti bei pagalvoti, kiek laiko šie perkami Jūsų virtuvės baldai turėtų Jums tarnauti. Jei manote, kad baldai Jums tarnaus bent 10 ar 15 metų – galite sau leisti investuoti šiek tiek daugiau, o jei planuojate būstą parduoti ar išnuomoti, verta susimąstyti, ar norite mažesnių investicijų, ar siekiate išpešti kuo didesnę nuomos ar pardavimo kainą, mat geri, kokybiški ir patogūs baldai, tiek virtuvėje, tiek kituose būsto kambariuose ir patalpose tikrai gali kilstelėti kainos kartelę.

Net ir patys geriausi bei patogiausi baldai gali būti netinkami Jums, todėl ar baldai Jums įtiks ir patiks priklauso tik nuo Jūsų pačių, o dėl šios priežasties siūloma kaip įmanoma daugiau dėmesio skirti į tai be jokių pašalinių, o ne kaip dabar labiau madinga, paliekant būsto įrengimą dizaineriams ar kitokiems interjero įrengimo ar priežiūros specialistams, kurie įrengia daugiau pagal savo skonį.

Parašykite komentarą